![Συγχαρητήριο μήνυμα Δημάρχου Δημήτρη Λουκά](https://www.lavreotiki.gr/media/k2/items/cache/b8c76ee8ebbe7de4df8bd61f72161540_L.jpg)
Συγχαρητήρια στην Αναστασία Μωραΐτη, μαθήτρια της Β’ Λυκείου Κερατέας η οποία κατέκτησε την πρώτη θέση στο αγώνισμα των 800 μέτρων στους τελικούς αγώνες Στίβου του Πανελληνίου Σχολικού Πρωταθλήματος που διεξήχθησαν στο Βόλο την Τετάρτη 13 Απριλίου 2022.
Ο Δήμος Λαυρεωτικής στέκεται αρωγός στο σύλλογο Γ.Σ. Κερατέας και συγχαίρει την αθλήτρια και τον προπονητή Μανώλη Λαμπράκη για τις επιδόσεις και την επίμονη προσπάθειά τους.